Nejúspěšnější šachová škola v ČR

Komentář k soustředění před Mistrovstvím Moravy a Slezska mládeže 2019

Ve dnech 11. - 12. 10. se v prostorách SVČ Klíč konalo soustředění našich mladých talentů, kteří nás budou na konci měsíce října reprezentovat na Mistrovství Moravy a Slezska mládeže 2019. Pro všechny zájemce byl připraven kvalitní a pestrý tréninkový program, který snad pomůže k zisku co největšího počtu medailí.

Jak vnímali soustředění trenéři Zdeněk Holeksa a Lukáš Weissmann a Patrik Štěpán si můžete přečíst v komentáři.
 

Komentáře

O tomto víkendu proběhlo úvodní soustředění této sezóny a to soustředění před Mistrovstvím Moravy a Slezska. Tento turnaj je pro kluky nutností pro jejich účast na Mistrovství ČR. V dobré náladě se na dril před takto důležitým turnajem vypravilo mnoho dětí. Přišlo se na soustředění podívat hned šest nováčků z přípravek. Celkem přišla hned třicítka dětí.

Ve dvou dnech jsme připravili dětem mnoho zajímavých pozic a partií, které mohly zhlédnout a dovědět se mnoho nových a důležitých informací, které jim pomohou vylepšit jejich hru. Pro chvíle odpočinku byl nachystán stolní tenis. Případně si mohly zahrát stolní fotbal. Nikomu se nic nestalo. Všichni se do syta najedli a, jestli se všichni něco důležitého naučili, uvidíme až podle jejich dalších výsledků na šachových turnajích. Hlavně na Mistrovství Moravy a Slezska konajícího se na konci října, kde budeme úspěch počítat podle získaných postupů na Mistrovství České republiky.

Zdeněk Holeksa společně s Lukášem a Patrikem